Apartament de vanzare 3 camere pretabil spatiu comercial Sibiu Rahovei

ID: 6491
Hipodrom 4, Sibiu
de vanzare


150,000 EUR
Galerie
Caracteristici
  • Zona: Hipodrom 4
  • Suprafata utila: 91 mp
  • Suprafata totala: 104 mp
  • Camere: 3
  • Dormitoare: 2
  • Bai: 1
  • Etaj: parter/11E
  • An Constructie: 2025
  • Destinatie: Locuinta/Birou
  • Clasa Energetica: B
  • Stadiu: Finalizat
  • Confort: 1
  • Compartimentare: decomandat
Alte informatii
  •  Calorifere:Da ,
  •  Contorizare:Apometre ,Contor electric ,Contor gaz ,
  •  Destinatie:Locuinta/Birou ,
  •  Geam baie:Da ,
  •  Incalzire:Centrala proprie ,
  •  Interfon:Interfon ,
  •  Izolatii termice:Exterior ,
  •  Lift:Lift ,
  •  Stadiu Finisare:Finalizat ,
  •  Structura:Caramida ,
  •  Tip Bloc:Bloc ,
  •  Utilitati:Curent ,Apa ,Gaz ,
  •  Zidarie:Caramida ,
Descriere

Agenția Imobiliară Inovativ vă oferă spre vânzare un apartament situat la parter, cu o suprafață utilă de 91 mp, ideal atât pentru locuință, cât și pentru desfășurarea unei activități comerciale, situat in zona Rahovei.

Apartamentul este compartimentat eficient și cuprinde:

hol de acces;
2 camere;
bucătărie
baie;
zonă open-space.

Proprietatea beneficiază de loc de parcare.

Un avantaj important îl reprezintă posibilitatea de schimbare a destinației din rezidențial în spațiu comercial, fiind o alegere excelentă pentru birouri, cabinet medical, salon de înfrumusețare, sediu de firmă sau alte activități comerciale.

 

Oferte similare
Apartamente de vanzare 3 camere Sibiu Cart Arhitectilor

vanzare

98m2

3

1

Apartamente de vanzare 3 camere Sibiu Cart Arhitectilor

98m2

3

1

Agentia imobiliara Inovativ va propune spre vânzare apartamente 3 -4 camere, complet decomandat, situate in Cartierul Arhitectilo

Apartament LUX de vanzare 3 camere Sibiu Piata Mica

vanzare

69m2

3

1

Apartament LUX de vanzare 3 camere Sibiu Piata Mica

69m2

3

1

Agentia imobiliara Inovativ Imob Concept vă propune spre vânzare un apartament elegant, cu caracter distinct, amplasat într-una

Apartament decomandat  de vanzare 3 camere Sibiu Turnisor

vanzare

87m2

3

1

Apartament decomandat de vanzare 3 camere Sibiu Turnisor

87m2

3

1

159.500 EUR

Agentia imobiliara Inovativ ofera spre vanzare un apartament  cu trei camere decomandate, mobilat, utilat, cu o suprafata utila de 76mp, situat l

159.500 EUR